JAKOŚĆ OLEJU LNIANEGO tłoczonego na zimno z Laboratorium BIOOIL®

Aby w pełni korzystać z cennych właściwości oleju lnianego i zawartych w nim kwasów tłuszczowych Omega 3 konieczne jest używanie oleju lnianego tylko najwyższej jakości. Dlatego też zachęcamy Państwa do zwrócenia szczególnej uwagi na ten istotny warunek. Decydując się na zakup oleju lnianego firmy Laboratorium BIOOIL® zyskują Państwo pewność, że do waszych rąk trafił produkt o najwyższej jakości.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość i doskonały smak, ponieważ:  

•  do produkcji używamy tylko najlepszych surowców, spełniających wysokie wymagania jakościowe;

•  każda partia surowców przechowywana jest w  warunkach zapewniających świeżość i naturalne wartości odżywcze;

• każda partia wytłoczonego oleju spełnia wszystkie wymagania m. in.: pod kątem ilości i struktury zawartych Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych oraz  parametrów gwarantujących świeżość i najwyższą jakość oleju;

• olej tłoczony jest na zimno w temperaturze do 40° C w sposób zapewniający zachowanie naturalnych właściwości lnu, z którego został wytłoczony;

• olej lniany oferowany przez LABORATORIUM BIQOIL spełnia wszystkie wymogi jakościowe dla Oleju lnianego, określone w  Farmakopei Polskiej VII.

 JAK SPOŻYWAĆ OLEJ LNIANY TŁOCZONY NA ZIMNO?

Olej lniany z Laboratorium BIOOIL®  może być stosowany o każdej porze dnia, samodzielnie lub jako dodatek do sałatek, jogurtów, zimnych sosów itp. Należy pamiętać, żezawarte w tym oleju kwasy tłuszczowe Omega  3 są bardzo wrażliwe na wysoką temperaturę, dlatego nie należy na nim smażyć potraw. Olej lniany firmy Laboratorium BIOOIL®  jest produktem w 100% naturalnym , wyprodukowanym w sposób, który zapewnia mu zachowanie bioaktywnych właściwości nasion, z których powstał. 


JAK NALEŻY PRZECHOWYWAĆ OLEJ LNIANY, ABY ZACHOWAŁ SWOJE WŁAŚCIWOŚCI?

 Olej lniany tłoczony na zimno ze względu na nietrwałość Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych  Omega 3 należy przechowywać w temperaturze od 4   do 10 stopni C bez dostępu światła i powietrza w zamkniętej butelce z ciemnego szkła.

 Aby zapewnić Państwu stały i szybki dostęp do świeżego oleju lnianego z Laboratorium BIOOIL® jest on dostępny w sprzedaży wysyłkowej. Zakupu można również dokonać w dobrych aptekach i sklepach ze zdrową żywnością, które zapewnią odpowiednie warunki sprzedaży i przechowywania. 

 

Olej lniany może być także stosowany zewnętrznie – jako kosmetyk. Działa łagodząco na pęknięcia skóry, posiada właściwości regenerujące, przeciwzapalne i nawilżające. Jest doskonały do cer: tłustej i trądzikowej skłonnej do zapaleń oraz skłonnej do zmarszczek. Może być stosowany w olejkach do pielęgnacji ciała oraz w maseczkach zapewniających piękny wygląd twarzy i włosów.

Olej lniany zawiera 54 g kwasu alfalinolenowego (omega 3) w 100 g produktu.

  Porozmawiaj z nami

  Zadzwoń do naszej konsultantki, która podpowie Ci, który olej wybrać i jakie właściwości posiadają nasze oleje.

  68 41 11 338

  Newsletter

  Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter
  Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach zapisz się na nasz newsletter.