Linia olejów ekologicznych BIO

W ofercie Laboratorium Biooil znajdują się również oleje ekologiczne, oznaczone znakiem BIO. Są to produkty, które na tle pozostałych wyróżniają się pochodzeniem surowca. Oleje ekologiczne BIO tłoczone są z surowców, które pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw. W takich gospodarstwach ekologicznych kontrola jakości sprawowana jest od zasiania ziarna, poprzez wzrost rośliny, aż po zbiory. Zarówno surowiec, jak i wytłoczony przez nas olej są pod nadzorem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

W sklepie BIOOIL kupić można oleje ekologiczne BIO z czterech serii – olej lniany BIO, olej rzepakowy BIO, olej słonecznikowy BIO oraz olej arganowy BIO. Wszystkie oleje spełniają wysokie normy jakościowe.

Dodatkowe systemy bezpieczeństwa

W trosce o najwyższą jakość naszych produktów, w Laboratorium BIOOIL wdrożyliśmy również system HACCP (czyli system analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli), abyśmy mogli dostarczać Państwu najzdrowsze oleje. Bardzo ważną kwestię stanowią u nas również higiena i bezpieczeństwo pracy, co w przypadku produkcji żywności jest priorytetem. Stosujemy się do zasad GHP oraz GMP.

Kupując oleje prosto od producenta, czyli firmy Laboratorium Biooil mają Państwo gwarancję bezpiecznego, pełnowartościowego, najświeższego produktu.