Olej lniany "bez goryczy"

Czy mieli Państwo okazję próbować nieprzyjemnie gorzkiego oleju lnianego? Tego smaku nie da się zapomnieć - bardzo cierpki i nieprzyjemny. Mamy dla Państwa doskonałe rozwiązanie - olej lniany firmy Laboratorium BIOOIL s.c.

Nasze oleje nie posiadają nieprzyjemnie gorzkiego posmaku. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność wybrania odpowiednich i najwyższej jakości surowców pozwoliły nam uzyskać olej lniany, który jest bogaty w kwasy Omega 3 i na dodatek pysznie smakuje! 

Oleje lniane tłoczone w Laboratorium BIOOIL s.c. powstały ze specjalnie wyselekcjonowanych nasion lnu, które za każdym razem przechodzą szereg testów i badań weryfikujących jakość lnu używanego do produkcji.

Zachęcamy do spróbowania naszego oleju lnianego zarówno ze względu na jego przyjemny smak, jak również ze względu na jego właściwości odżywcze.

Produkt wysokiej jakości oparty na wiedzy i doświadczeniu

Z pasją tłoczymy oleje roślinne od wielu lat. Dokładamy wszelkich starań, by linię produkcyjną opuszczały oleje smaczne, doskonałej jakości, ale przede wszystkim zdrowe i bezpieczne. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy znaleźć i wybrać dla Państwa najlepszy surowiec, bez którego osiągnięcie tak dobrych walorów smakowych i jakościowych byłoby niemożliwe.

Zdobywane latami wiedza i doświadczenie naszym kluczem do sukcesu

Nasi specjaliści codziennie dokładają wszelkich starań, aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość. Możemy to Państwu zagwarantować dzięki wysokiej klasy specjalistom, którzy zajmują się badaniami oraz zapewnieniem najwyższej jakości olejów oraz surowców. Każdy olej opuszczający nasz zakład jest kilkakrotnie badany zanim trafi do sprzedaży. Pozwala nam to zagwarantować najwyższą jakość produktu, który ostatecznie trafi do Państwa.

Najlepszy surowiec

Jako firma z długim stażem mieliśmy do czynienia z różnego typu surowcem. Najwyższa jakość oleju zobowiązuje nas do wybierania jak najlepszego surowca, czyli takiego, który spełnia restrykcyjne normy. Każdego dnia monitorujemy rynek i wyszukujemy dla Państwa najlepsze dostępne na rynku surowce, z których produkujemy nasze oleje. Osiągamy to dzięki stałym badaniom surowców i współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.

W trosce o bezpieczeństwo produktów

Gwarantujemy Państwu nie tylko najwyższą jakość, ale również to, że nasze produkty są zdrowe i bezpieczne. Potwierdzone jest to między innymi działającym w firmie certyfikowanym systemem zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 22000:2005. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że nad bezpieczeństwem naszych produktów czuwają również zewnętrzne firmy certyfikujące i nadzorujące procesy produkcyjne w naszej firmie. 

Oprócz certyfikatu ISO 22000:2005 firma posiada również Certyfikat Ekologicznej Produkcji Rolniczej, a produkcja i firma w zakresie produkcji ekologicznej jest nadzorowana i certyfikowana przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. W 2014 roku zostaliśmy również uhonorowani przez naszych klientów godłem Dobra Marka.

Monitoring rynku i konkurencji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy jedynym producentem olejów zimnotłoczonych. Dlaczego jednak warto kupować nasze produkty?

Bo do naszych produktów podchodzimy z pasją i zaangażowaniem  – nasz zakład to dla wielu z nas drugi dom, w którym spędzamy bardzo dużo czasu, nieustannie dbając o najwyższą jakość naszych produktów. Z dumą możemy ręczyć za nasze wyroby, których proces produkcyjny jest stale kontrolowany. To właśnie proces produkcji na zimno oraz brak jakiejkolwiek ingerencji w naturalny skład oleju roślinnego sprawia, że nasze naturalne oleje zimnotłoczone są tak smaczne i zdrowe.

Wybierz Laboratorium BIOOIL s.c.

Zaufaj Laboratorium BIOOIL s.c. - firmie, która łączy naturę z nowoczesnością, a całości nadaje najwyższą jakość! 
Wybierz nasze oleje, ponieważ są one zawsze:

  • tłoczone na zimno
  • pochodzą z pierwszego tłoczenia
  • regularnie badane
  • nieoczyszczone i nierafinowane
  • bez sztucznych dodatków i bez konserwantów
  • świeże – do Klienta jadą prosto z tłoczni
  • dostarczane najkrótszą drogą do odbiorcy
  • pakowane w butelki z brązowego szkła (poza olejem kokosowym).